Продукція > ERZ > ERZCF2MK220
ERZCF2MK220
Виробник:
на замовлення 16118 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERZCF2MK220
Description: VARISTOR 22V 50A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24 V, Varistor Voltage (Min): 20 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V.
Інші пропозиції ERZCF2MK220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK220 ERZ-CF2MK220 Виробник : Panasonic Electronic Components VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf Description: VARISTOR 22V 50A 2SMD JLEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V