ERZ-CF2MK270
ERZ-CF2MK270 Panasonic Electronic Components
VF, CF, SF Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 27V 50A 2SMD JLEAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 50A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Min): 24 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V.
Інші пропозиції ERZ-CF2MK270
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK270 ERZ-CF2MK270 Виробник : Panasonic Electronic Components VF, CF, SF Series.pdf Description: VARISTOR 27V 50A 2SMD JLEAD
Current - Surge: 50 A
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V