Продукція > ERZ > ERZCF2MK271
ERZCF2MK271
Виробник:
на замовлення 15200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERZCF2MK271
Description: VARISTOR 270V 200A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 303 V, Varistor Voltage (Min): 247 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V.
Інші пропозиції ERZCF2MK271
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK271 ERZ-CF2MK271 Виробник : Panasonic Electronic Components VF, CF, SF Series.pdf Description: VARISTOR 270V 200A 2SMD JLEAD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 303 V
Varistor Voltage (Min): 247 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
товару немає в наявності
Current - Surge: 200 A
Energy: 6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 303 V
Varistor Voltage (Min): 247 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V