Продукція > ERZ > ERZCF2MK431
ERZCF2MK431
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERZCF2MK431
Description: VARISTOR 430V 200A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 6.3J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V.
Інші пропозиції ERZCF2MK431
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK431 ERZ-CF2MK431 Виробник : Panasonic Electronic Components VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf Description: VARISTOR 430V 200A 2SMD JLEAD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 6.3J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V