Продукція > ERZ > ERZCF2MK470
ERZCF2MK470
Виробник:
на замовлення 2610 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERZCF2MK470
Description: VARISTOR 47V 50A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 52 V, Varistor Voltage (Min): 42 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V.
Інші пропозиції ERZCF2MK470
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK470 ERZ-CF2MK470 Виробник : Panasonic Electronic Components VF, CF, SF Series.pdf Description: VARISTOR 47V 50A 2SMD JLEAD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 52 V
Varistor Voltage (Min): 42 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
товару немає в наявності
Current - Surge: 50 A
Energy: 1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 52 V
Varistor Voltage (Min): 42 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V