ERZ-CF2MK560
ERZ-CF2MK560 Panasonic Electronic Components
VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 56V 50A 2SMD JLEAD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 50 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 62 V
Varistor Voltage (Min): 50 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 56V 50A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 50 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 62 V, Varistor Voltage (Min): 50 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V.
Інші пропозиції ERZ-CF2MK560
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK560 ERZ-CF2MK560 Виробник : Panasonic Electronic Components VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf Description: VARISTOR 56V 50A 2SMD JLEAD
Current - Surge: 50 A
Energy: 1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 62 V
Varistor Voltage (Min): 50 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V