ERZE05A391
ERZE05A391 PANASONIC
AWA0000C18.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ERZE05A391 - TVS-Varistor, 250 V, 320 V, E5, 650 V, Scheibe 7mm, Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR)
tariffCode: 85334010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 320V
euEccn: NLR
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 650V
Spitzenenergie (10/1000us): 26J
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERZE05A391 - TVS-Varistor, 250 V, 320 V, E5, 650 V, Scheibe 7mm, Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR), tariffCode: 85334010, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 320V, euEccn: NLR, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA, hazardous: false, Begrenzungsspannung Vc, max.: 650V, Spitzenenergie (10/1000us): 26J, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Betriebstemperatur, max.: 85°C, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05A391 ERZ-E05A391 Виробник : Panasonic AWA0000C18-1141396.pdf Varistors ERZ-E 5mm 390V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 9658 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ERZ-E05A391 ERZ-E05A391 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM