ERZ-E05A431
ERZ-E05A431 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 275VAC/350VDC 1200A 430V Thru-Hole Radial Bulk
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERZE05A431 - TVS-Varistor, 275 V, 350 V, E5, 710 V, Scheibe 7mm, Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: Scheibe 7mm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Nennspannung V AC: 275V, Nennspannung, V DC: 350V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 710V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 29J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA, Produktpalette: E5, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05A431 ERZ-E05A431 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 275VAC/350VDC 1200A 430V Thru-Hole Radial Bulk
Кількість Ціна
на замовлення 195 шт:
Мінімальне замовлення: 89
ERZ-E05A431 ERZ-E05A431 Виробник : Panasonic AWA0000C18.pdf Varistors ERZ-E 5mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber
Мінімальне замовлення: 36
ERZ-E05A431 ERZ-E05A431 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 29J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 23
ERZE05A431 ERZE05A431 Виробник : PANASONIC AWA0000C18.pdf Category: THT varistors
Description: Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 1.2kA; Ø7mm; Ø: 7mm
Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC
Body dimensions: Ø7mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Height: 7mm
Diameter: 7mm
Type of varistor: ceramics
Varistor max current 8/20µs: 1.2kA
Varistor voltage: 430V
на замовлення 990 шт:
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 40
ERZE05A431 ERZE05A431 Виробник : PANASONIC AWA0000C18.pdf Description: PANASONIC - ERZE05A431 - TVS-Varistor, 275 V, 350 V, E5, 710 V, Scheibe 7mm, Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Nicht linearer Zinkoxidwiderstand (ZNR)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: Scheibe 7mm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Nennspannung V AC: 275V
Nennspannung, V DC: 350V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 710V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 29J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 1.2kA
Produktpalette: E5
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 34
Мінімальне замовлення: 458
на замовлення 195 шт:
товару немає в наявності
ERZE05A431 Виробник : Panasonic Electronic Components ZNR_Panasonic.pdf Варистор металоксидний вивідний, Uac, В = 275, Розм = 7 мм, Udc, В = 350, Iімп макс, А = 1 200, Енергія, Дж = 29, С, пФ = 120, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. вим: шт