ERZ-E05E201
ERZ-E05E201 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 130VAC/170VDC 1200A 200V Radial T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 63
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 200V T&R ZNR Surge Absorber.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E201 ERZ-E05E201 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 130VAC/170VDC 1200A 200V Radial T/R
Кількість Ціна
товару немає в наявності
ERZ-E05E201 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000CE15.pdf Description: VARISTOR 185V 1.2KA DISC 7MM
товару немає в наявності
ERZ-E05E201 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 200V T&R ZNR Surge Absorber