ERZ-E05E221
ERZ-E05E221 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 140VAC/180VDC 1200A 220V Radial T/R
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 220V T&R ZNR Surge Absorber.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E221 ERZ-E05E221 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 140VAC/180VDC 1200A 220V Radial T/R
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 910 шт:
товару немає в наявності
ERZ-E05E221 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000CE15.pdf Description: VARISTOR 198V 1.2KA DISC 7MM
товару немає в наявності
ERZ-E05E221 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 220V T&R ZNR Surge Absorber