ERZ-E05E241
ERZ-E05E241 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 150VAC/200VDC 1200A 240V Radial T/R
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 240V T&R ZNR Surge Absorber.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E241 ERZ-E05E241 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 150VAC/200VDC 1200A 240V Radial T/R
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 997 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ERZ-E05E241 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
ERZ-E05E241 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 240V T&R ZNR Surge Absorber