ERZ-E05E361
ERZ-E05E361 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 230VAC/300VDC 1200A 360V Radial T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 360V T&R ZNR Surge Absorber.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E361 ERZ-E05E361 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 230VAC/300VDC 1200A 360V Radial T/R
на замовлення 950 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
ERZ-E05E361 ERZ-E05E361 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 360V T&R ZNR Surge Absorber
на замовлення 950 шт:
товару немає в наявності
ERZ-E05E361 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM