ERZ-E05E471
ERZ-E05E471 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Radial T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 32J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E471 ERZ-E05E471 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Radial T/R
на замовлення 990 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
на замовлення 990 шт:
товару немає в наявності
ERZ-E05E471 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 32J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
ERZ-E05E471 ERZ-E05E471 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 470V T&R ZNR Surge Absorber