ERZ-E07A271
ERZ-E07A271 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 175VAC/225VDC 2500A 270V Radial Bulk
на замовлення 815 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 226
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 7mm 270V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E07A271
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E07A271 ERZ-E07A271 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 9MM
на замовлення 2890 шт:
ERZ-E07A271 ERZ-E07A271 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 175VAC/225VDC 2500A 270V Radial Bulk
на замовлення 815 шт:
на замовлення 650 шт:
ERZ-E07A271 Виробник : Panasonic ERZ-E07-1196792.pdf Varistors ERZ-E 7mm 270V Bulk ZNR Surge Absorber