ERZ-E07A561
ERZ-E07A561 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 75J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 616 V
Varistor Voltage (Min): 504 V
Varistor Voltage (Typ): 560 V
Maximum AC Volts: 350 V
Maximum DC Volts: 450 V
Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz
на замовлення 5064 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 75J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 616 V, Varistor Voltage (Min): 504 V, Varistor Voltage (Typ): 560 V, Maximum AC Volts: 350 V, Maximum DC Volts: 450 V, Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E07A561
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E07A561 ERZ-E07A561 Виробник : Panasonic ERZ-E07-1196792.pdf Varistors ERZ-E 7mm 560V Bulk ZNR Surge Absorber
ERZE07A561 Виробник : Panasonic THT; 350ВAC; 450ВDC; 560В; 2,5кА Група товару: Варистори Од. вим: шт