ERZ-E08A431
ERZ-E08A431 Panasonic
awa0000c18.pdf
Виробник: Panasonic
Var MOV 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 80J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A431 ERZ-E08A431 Виробник : Panasonic awa0000c18.pdf Var MOV 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
Кількість Ціна
ERZ-E08A431 ERZ-E08A431 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 80J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 729
ERZ-E08A431 ERZ-E08A431 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11.pdf Varistors ERZ-E 8mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber
Мінімальне замовлення: 10