ERZ-E08A621
ERZ-E08A621 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 11.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 92J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 385 V
Maximum DC Volts: 505 V
Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 11.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 92J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 385 V, Maximum DC Volts: 505 V, Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E08A621
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A621 ERZ-E08A621 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 8mm 620V Bulk ZNR Surge Absorber