ERZ-E11A221SC
ERZ-E11A221SC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 78J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 660 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 78J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 660 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A221SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A221SC ERZ-E11A221SC Виробник : Panasonic 1990 Varistors 220VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD