Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A271SC
ERZ-E11A271SC
ERZ-E11A271SC Panasonic
1994_fileversion-2258329.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors 270VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 2798 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERZ-E11A271SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A271SC ERZ-E11A271SC Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 270V 6KA DISC 13MM