ERZ-E11A391S1
ERZ-E11A391S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 390VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A391S1 ERZ-E11A391S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 390VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD