Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A471SC
ERZ-E11A471SC
ERZ-E11A471SC Panasonic
1990
Виробник: Panasonic
Varistors 470VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 1342 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERZ-E11A471SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A471SC ERZ-E11A471SC Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM