ERZ-CF2MK361
ERZ-CF2MK361 Panasonic Electronic Components
VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 360V 200A 2SMD JLEAD
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
на замовлення 1853 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 360V 200A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V.
Інші пропозиції ERZ-CF2MK361
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZCF2MK361
ERZ-CF2MK361 ERZ-CF2MK361 Виробник : Panasonic Electronic Components VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf Description: VARISTOR 360V 200A 2SMD JLEAD
Current - Surge: 200 A
Energy: 6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V