ES 125A10-Z
ES 125A10-Z NIDEC COMPONENTS
3669939.pdf
Виробник: NIDEC COMPONENTS
Description: NIDEC COMPONENTS - ES 125A10-Z - Schiebeschalter, SPST, Aus-Keine-Ein, Panelmontage, ES Series, 25 A, 250 V
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
AC-Kontaktspannung, max.: 250V
Kontaktstrom, max.: 25A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: ES Series
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NIDEC COMPONENTS - ES 125A10-Z - Schiebeschalter, SPST, Aus-Keine-Ein, Panelmontage, ES Series, 25 A, 250 V, tariffCode: 85365080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, AC-Kontaktspannung, max.: 250V, Kontaktstrom, max.: 25A, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: ES Series.
Інші пропозиції ES 125A10-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES125A10-Z ES125A10-Z Виробник : Nidec Components Corporation DS_563_ES_Series.pdf Description: SWITCH SLIDE SPST 25A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 25A (AC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SPST
Switch Function: On-Off
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Length: 9.00mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Voltage Rating - AC: 125 V