ES15JLWH
ES15JLWH Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=ES15JLWH
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: SOD-123W
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 600 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: SOD-123W, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 600 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES15JLWH ES15JLWH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=ES15JLWH Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
ES15JLWH ES15JLWH Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=ES15JLWH Rectifiers 35ns, 1.5A, 600V, Super Fast Recovery Rectifier