Продукція > FESTO CORPORATION > ESBF-BS-80-200-15P
ESBF-BS-80-200-15P Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: ELECTRIC CYLINDER
Packaging: Bulk
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±10µm
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Termination Style: Connector
Duty Cycle: 100%
Stroke Length: 7.874" (200.00mm)
Ingress Protection: IP40
Motor Type: Servo
Part Status: Active
Speed: 27.56 in/s (700.0 mm/s)