ESC-120-54
ESC-120-54 MEAN WELL
ESC-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Benchtop Power Supplies 108W 54V 2A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 108W, Packaging: Box, Power (Watts): 108W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm), Mounting Type: Benchtop, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 54V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2 A.
Інші пропозиції ESC-120-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESC-120-54 ESC-120-54 Виробник : MEAN WELL ESC-120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход:88-132/176-264VAC, Выход: 54V/2A, -10...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
ESC-120-54 ESC-120-54 Виробник : MEAN WELL ESC-120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход:88-132/176-264VAC, Выход: 54V/2A, -10...+60 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
ESC-120-54 ESC-120-54 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ESC-120-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 54V 108W
Packaging: Box
Power (Watts): 108W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm)
Mounting Type: Benchtop
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 54V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2 A