Продукція > SAMTEC > ESD-113-TT-26
ESD-113-TT-26
ESD-113-TT-26 Samtec
sd.pdf
Виробник: Samtec
Conn Socket Strip SKT 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB, Packaging: Bulk, Connector Type: Elevated Socket, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 26, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Length - Post: 0.215" (5.46mm), Insulation Height: 0.300" (7.62mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції ESD-113-TT-26
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESD-113-TT-26 ESD-113-TT-26 Виробник : Samtec sd.pdf Conn Socket Strip SKT 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
товару немає в наявності
ESD-113-TT-26 Виробник : Samtec Inc. esx-1xx-xx-xx-x-mkt.pdf Description: CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB
Packaging: Bulk
Connector Type: Elevated Socket
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 26
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Length - Post: 0.215" (5.46mm)
Insulation Height: 0.300" (7.62mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)