ESD9C3.3ST5G
ESD9C3.3ST5G ON Semiconductor
esd9c3.3s-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 3.3V 2-Pin SOD-923 T/R
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - ESD9C3.3ST5G - ESD-Schutzbaustein, SOD-923, 2 Pin(s), 150 mW, ESD9C, tariffCode: 85363030, Bauform - Diode: SOD-923, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, Verlustleistung Pd: 150mW, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: -, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101, Betriebsspannung: -, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: ESD9C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESD9C3.3ST5G ESD9C3.3ST5G Виробник : ON Semiconductor esd9c3.3s-d.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 3.3V 2-Pin SOD-923 T/R
Кількість Ціна
ESD9C3.3ST5G ESD9C3.3ST5G Виробник : onsemi esd9c3.3s-d.pdf Description: TVS DIODE 3.3VWM SOD923
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 12.8pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-923
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V
Power Line Protection: No
термін постачання 5 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 60
ESD9C3.3ST5G ESD9C3.3ST5G Виробник : ONSEMI 1748974.pdf Description: ONSEMI - ESD9C3.3ST5G - ESD-Schutzbaustein, SOD-923, 2 Pin(s), 150 mW, ESD9C
tariffCode: 85363030
Bauform - Diode: SOD-923
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 150mW
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: -
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: ESD9C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 22
Мінімальне замовлення: 43
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 17
tariffCode: 85363030
Bauform - Diode: SOD-923
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 150mW
euEccn: NLR
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)