ESD9X3.3ST5G ONSEMI
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - ESD9X3.3ST5G - ESD-Schutzbaustein, 10.4 V, SOD-923, 2 Pin(s), 3.3 V, 150 mW, AEC-Q101
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Bauform - Diode: SOD-923
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 10.4V
Betriebsspannung: 3.3V
rohsPhthalatesCompliant: YES
Verlustleistung Pd: 150mW
usEccn: EAR99
Produktpalette: AEC-Q101
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 80pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-923, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.4V, Power - Peak Pulse: 102W, Power Line Protection: No.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESD9X3.3ST5G | Виробник : ON Semiconductor |
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 3.3V 2-Pin SOD-923 T/R |
на замовлення 128000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 1176000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: ONSEMI - ESD9X3.3ST5G - ESD-Schutzbaustein, 10.4 V, SOD-923, 2 Pin(s), 3.3 V, 150 mW, ESDtariffCode: 85363010 Bauform - Diode: SOD-923 rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES usEccn: EAR99 Verlustleistung Pd: 150mW euEccn: NLR Begrenzungsspannung Vc, max.: 10.4V Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101 Betriebsspannung: 3.3V Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: ESD productTraceability: Yes-Date/Lot Code SVHC: No SVHC (27-Jun-2024) |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-923 ESD PROT |
Description: TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SOD-923 Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: General Purpose Capacitance @ Frequency: 80pF @ 1MHz Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.8A (8/20µs) Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max) Supplier Device Package: SOD-923 Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.4V Power - Peak Pulse: 102W Power Line Protection: No |