ESE18L12A
ESE18L12A PANASONIC
PANAS38617-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ESE18L12A - Erkennungsschalter, ESE18, SPST-NO, SMD, 10 mA, 5 V, 1.2 mm
tariffCode: 85365007
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: SMD
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 10mA
usEccn: EAR99
Außenbreite: 4mm
Außentiefe: 4.4mm
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 5V
Außenhöhe: 1.2mm
Produktpalette: ESE18
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ESE18L12A - Erkennungsschalter, ESE18, SPST-NO, SMD, 10 mA, 5 V, 1.2 mm, tariffCode: 85365007, rohsCompliant: YES, Schalteranschlüsse: SMD, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktstrom, max.: 10mA, usEccn: EAR99, Außenbreite: 4mm, Außentiefe: 4.4mm, euEccn: NLR, DC-Kontaktspannung, nom.: 5V, Außenhöhe: 1.2mm, Produktpalette: ESE18, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Інші пропозиції ESE18L12A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESE18L12A ESE18L12A Виробник : PANASONIC PANAS38617-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - ESE18L12A - Erkennungsschalter, ESE18, SPST-NO, SMD, 10 mA, 5 V, 1.2 mm
tariffCode: 85365007
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: SMD
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 10mA
usEccn: EAR99
Außenbreite: 4mm
Außentiefe: 4.4mm
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 5V
Außenhöhe: 1.2mm
Produktpalette: ESE18
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
ESE-18L12A Виробник : Panasonic Electronic Components ATB0000C8.pdf Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Angled Toggle (Detector)
Operating Force: 31gf
Operating Position: 0.122" (3.1mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V