ESE-18L13A
ESE-18L13A Panasonic Electronic Components
ESE-18L13A.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Angled Toggle (Detector)
Operating Force: 30gf
Operating Position: 0.130" (3.3mm)
Voltage Rating - DC: 5 V
на замовлення 4979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: J Lead, Actuator Type: Angled Toggle (Detector), Operating Force: 30gf, Operating Position: 0.130" (3.3mm), Voltage Rating - DC: 5 V.
Інші пропозиції ESE-18L13A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESE-18L13A ESE-18L13A Виробник : Panasonic Electronic Components ESE-18L13A.pdf Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Operating Force: 30gf
Voltage Rating - DC: 5 V
товару немає в наявності
ESE-18L13A Виробник : Panasonic ESE-18L13A.pdf Detector Switches Detector Switch, 1VL, Super Thin 1.2mm