ESE-58L61A
ESE-58L61A Panasonic Electronic Components
ATB0000C2.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NC 0.01A 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NC
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Angled Toggle (Detector)
Operating Force: 30gf
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
Operating Position: 0.061" (1.55mm)
на замовлення 4495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NC 0.01A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NC, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: J Lead, Actuator Type: Angled Toggle (Detector), Operating Force: 30gf, Operating Position: 0.061" (1.55mm), Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 5 V.
Інші пропозиції ESE-58L61A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESE-58L61A ESE-58L61A Виробник : Panasonic Electronic Components ATB0000C2.pdf Description: SWITCH DETECTOR SPST-NC 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NC
Switch Function: On-Mom
Termination Style: J Lead
Operating Force: 30gf
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V