Продукція > KEMET > ESE226M160AH2AA
ESE226M160AH2AA
ESE226M160AH2AA KEMET
KEM_A4055_ESE.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 160V 22uF 105C 1k Hour Radial
на замовлення 3897 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 195 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESE226M160AH2AA ESE226M160AH2AA Виробник : KEMET KEM_A4055_ESE Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 195 mA @ 10 kHz