ESP-10-472
ESP-10-472 Cosel USA, Inc.
SFE_ESP.pdf
Виробник: Cosel USA, Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, VDE
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Current: 10 A