ESP-120-13.5
ESP-120-13.5 Mean-Well USA, Inc.
1659288798805209escesp-120240-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 8A 108W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 108W, Packaging: Box, Power (Watts): 108W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 81%, Voltage - Output 1: 13.5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8 A.
Інші пропозиції ESP-120-13.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESP-120-13.5 ESP-120-13.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ESC-120-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 108W
Packaging: Box
Power (Watts): 108W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 81%
Voltage - Output 1: 13.5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A
товару немає в наявності
ESP-120-13.5 ESP-120-13.5 Виробник : MEAN WELL ESC-120-spec.pdf Bench Top Power Supplies 108W 13.5V 8A