Продукція > COSEL > ESP-16-221
ESP-16-221
ESP-16-221 Cosel
SFE_ESP.pdf
Виробник: Cosel
Power Line Filters EMI Filter
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, VDE, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Current: 16 A.
Інші пропозиції ESP-16-221
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESP-16-221 ESP-16-221 Виробник : Cosel USA, Inc. SFE_ESP.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, VDE
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Current: 16 A