ESP32-P4-101
ESP32-P4-101 4D Systems Pty Ltd
ESP32-P4-101
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: 10.1", 1280X800 PIXELS, SLIM INT
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, PWM, SPI, UART
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA1)
Controller Type: ESP32-P4
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 10.1"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 1000cd/m2, Type of display: TFT, Kind of display: graphical; matrix IPS, Screen size: 10.1", Display resolution: 1280x800, Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM, Window dimensions (H x W): 216.58x135.36mm, Operating temperature: -20...65°C, Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART, Luminosity: 1kcd/m2, Microcontroller: ESP32-P4, Manufacturer series: ESP32-P4, Supply voltage: 4...6V, Body dimensions: 249.2x148.4x15.5mm, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket.
Інші пропозиції ESP32-P4-101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESP32-P4-101 ESP32-P4-101 Виробник : 4D Systems 4D Systems_2-26-2026_ESP32-P4_Series_Datasheet_R_1_1.pdf Display Modules 10.1", 1280x800 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 10.1"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 1000cd/m2
Type of display: TFT
Kind of display: graphical; matrix IPS
Screen size: 10.1"
Display resolution: 1280x800
Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM
Window dimensions (H x W): 216.58x135.36mm
Operating temperature: -20...65°C
Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART
Luminosity: 1kcd/m2
Microcontroller: ESP32-P4
Manufacturer series: ESP32-P4
Supply voltage: 4...6V
Body dimensions: 249.2x148.4x15.5mm
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket