Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > ESP32-P4-34RCT-CLB
ESP32-P4-34RCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
ESP32-P4-34RCT
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: 3.4", 800X800 PIXELS, SLIM INTEL
Interface: I2C, PWM, SPI, UART
Dot Pixels: 800 x 800
Controller Type: ESP32-P4
Diagonal Screen Size: 3.4" (87.60mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.4"; 800x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 400cd/m2; 4÷6V, Type of display: TFT, Kind of display: graphical; matrix IPS, Screen size: 3.4", Display resolution: 800x800, Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM, Operating temperature: -20...65°C, Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART, Luminosity: 400cd/m2, Microcontroller: ESP32-P4, Manufacturer series: ESP32-P4, Supply voltage: 4...6V, Body dimensions: 120x120x15.1mm, Touchpad: capacitive, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket, Version: round.
Інші пропозиції ESP32-P4-34RCT-CLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESP32-P4-34RCT-CLB ESP32-P4-34RCT-CLB Виробник : 4D LCD ESP32-P4-34RCT 3.4", 800x800 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Cover Lens Bezel
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 3.4"; 800x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 400cd/m2; 4÷6V
Type of display: TFT
Kind of display: graphical; matrix IPS
Screen size: 3.4"
Display resolution: 800x800
Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM
Operating temperature: -20...65°C
Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART
Luminosity: 400cd/m2
Supply voltage: 4...6V
Body dimensions: 120x120x15.1mm
Touchpad: capacitive
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket