ESS-123-TT-03 Samtec Inc.
esx-1xx-xx-xx-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN SOCKET 23POS 0.1 TIN PCB
Packaging: Bulk
Connector Type: Elevated Socket
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 23
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Length - Post: 0.123" (3.12mm)
Insulation Height: 0.300" (7.62mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 23POS 0.1 TIN PCB, Packaging: Bulk, Connector Type: Elevated Socket, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 23, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Length - Post: 0.123" (3.12mm), Insulation Height: 0.300" (7.62mm), Number of Rows: 1.