Продукція > KEMET > ESY276M025AC2AA
ESY276M025AC2AA
ESY276M025AC2AA KEMET
KEM_A4007_ESY
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 460mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 460 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 147 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 210 mA @ 100 kHz
на замовлення 23152 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 460mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 460 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 147 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 210 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESY276M025AC2AA ESY276M025AC2AA Виробник : KEMET KEM_A4007_ESY-3316715.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 27uF 105C 1k Hour Radial