Продукція > KEMET > ESY687M025AH4AA
ESY687M025AH4AA
ESY687M025AH4AA KEMET
ESY687M025AH4AA.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 680uF 105C 4k Hour Radial
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 26 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.365 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.82 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ESY687M025AH4AA ESY687M025AH4AA Виробник : KEMET KEM_A4007_ESY Description: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 26mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 26 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.365 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.82 A @ 100 kHz