ETCE1000MF
ETCE1000MF Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D4, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Інші пропозиції ETCE1000MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETCE1000MF ETCE1000MF Виробник : Panasonic Electronic Components 685 Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
ETCE1000MF ETCE1000MF Виробник : Panasonic 685 Tantalum Capacitors - Polymer 2.5VDC 1000uF 15m POSCAP
ETCE1000MF Виробник : PANASONIC 6TCF470MAH.PDF Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 1000uF; 2.5VDC; 3900mA; SMD; ±20%
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 2.5V DC
Operating current: 3.9A
Mounting: SMD
Manufacturer series: POSCAP TC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.3x4.3x3.8mm
Service life: 1000h
Impedance: 15mΩ
Operating temperature: -55...105°C