ETCE330M9GB
ETCE330M9GB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm @ 300kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 1033 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm @ 300kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETCE330M9GB ETCE330M9GB Виробник : Panasonic Panasonic_07122021_Capacitor_POSCAP_TC Series_042821.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5VDC 330uF 20% 9mOhm 3200mA
на замовлення 488 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ETCE330M9GB ETCE330M9GB Виробник : Panasonic Electronic Components 685 Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V