ETPE330MIB
ETPE330MIB PANASONIC
638
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ETPE330MIB - Tantal-Polymer-Kondensator, 330 µF, ± 20%, 2.5 V, B2, 0.018 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 330µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 2.45A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: B2
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETPE330MIB - Tantal-Polymer-Kondensator, 330 µF, ± 20%, 2.5 V, B2, 0.018 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 330µF, Spannung (DC): 2.5V, Rippelstrom: 2.45A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: B2, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPE330MIB ETPE330MIB Виробник : PANASONIC 638 Description: PANASONIC - ETPE330MIB - Tantal-Polymer-Kondensator, 330 µF, ± 20%, 2.5 V, B2, 0.018 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 330µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 2.45A
Hersteller-Größencode: B2
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ETPE330MIB ETPE330MIB Виробник : Panasonic Electronic Components 638 Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Мінімальне замовлення: 3
ETPE330MIB ETPE330MIB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPE Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5 VDC 330uF 20% ESR 15mOhm
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V