ETPF1000M5H
ETPF1000M5H Panasonic Electronic Components
ETPF1000M5H
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D4, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPF1000M5H ETPF1000M5H Виробник : Panasonic ETPF1000M5H Tantalum Capacitors - Polymer 2.5volts 1000uF ESR 5mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ETPF1000M5H ETPF1000M5H Виробник : Panasonic Electronic Components ETPF1000M5H Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V