ETPF1000M6H
ETPF1000M6H PANASONIC
ETPF1000M6H
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ETPF1000M6H - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 6000 µohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6000µohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 5.6A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETPF1000M6H - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 6000 µohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 3.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6000µohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000µF, Spannung (DC): 2.5V, Rippelstrom: 5.6A, Produktpalette: POSCAP TPF Series, Hersteller-Größencode: D4, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPF1000M6H ETPF1000M6H Виробник : PANASONIC ETPF1000M6H Description: PANASONIC - ETPF1000M6H - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 6000 µohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 5.6A
Produktpalette: POSCAP TPF Series
Hersteller-Größencode: D4
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ETPF1000M6H ETPF1000M6H Виробник : Panasonic ETPF1000M6H Tantalum Capacitors - Polymer 2.5volts 1000uF ESR 6mohm
ETPF1000M6H ETPF1000M6H Виробник : Panasonic Electronic Components ETPF1000M6H Description: CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V