ETPF680MPH
ETPF680MPH PANASONIC
PANA-S-A0013040958-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ETPF680MPH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 680µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 2.7A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETPF680MPH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 3.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 680µF, Spannung (DC): 2.5V, Rippelstrom: 2.7A, Produktpalette: POSCAP TPF, Hersteller-Größencode: D4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPF680MPH ETPF680MPH Виробник : PANASONIC PANA-S-A0013040958-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - ETPF680MPH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 2.5 V, D4, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 680µF
Spannung (DC): 2.5V
Rippelstrom: 2.7A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D4
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ETPF680MPH ETPF680MPH Виробник : PANASONIC 643 Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 680uF; 2.5VDC; 2700mA; SMD; ±20%; 25mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Manufacturer series: POSCAP TPF
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 680µF
Body dimensions: 7.3x4.3x3.8mm
Impedance: 25mΩ
Tolerance: ±20%
Operating current: 2.7A
Operating voltage: 2.5V DC
Service life: 2000h
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 2
ETPF680MPH ETPF680MPH Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor_POSCAP__TPF_Series__070921-2489657.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5VDC 680uF 20% ESR 25mOhm
ETPF680MPH ETPF680MPH Виробник : Panasonic Electronic Components 643 Description: CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 2.5 V