ETPH220MABC
ETPH220MABC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Інші пропозиції ETPH220MABC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPH220MABC ETPH220MABC Виробник : Panasonic AAA8000C30-1077271.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 2.5volts 220uF 85C T=1.4mm POSCAP
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
ETPH220MABC ETPH220MABC Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V