ETPS220MUD
ETPS220MUD Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B1S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 1894 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B1S, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPS220MUD ETPS220MUD Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPS Series) 073020.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 220uF 20% 30mOhm 1400mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ETPS220MUD ETPS220MUD Виробник : Panasonic Electronic Components 181585 Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1S
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V