ETPSF270M6E
ETPSF270M6E Panasonic Electronic Components
AAA8000C34.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 270UF 2.5V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2S
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 270UF 2.5V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2S, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETPSF270M6E ETPSF270M6E Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C34.pdf Description: CAP TANT POLY 270UF 2.5V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2S
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ETPSF270M6E ETPSF270M6E Виробник : Panasonic AAA8000C34-947355.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5VDC 270uF 6m POSCAP